خريد پازل آنلاين

پازل‌ها دنیای بزرگ و خیال‌انگیزی دارند. تا به حال به کودکی که درگیر حل یک پازل است توجه کرده‌اید؟ در دنیای خودشان غرق می‌شوند و در سکوت به دنبال پیدا کردن راه حل هستند. تجربه کردن این شرایط برای تمام کودکان ضروری است. آن‌ها نیاز به زمانی دارندکه بتوانند در خودشان و افکارشان غرق شوند. به این ترتیب کودک این فرصت را دارد تا توانایی‌های ذهنی خود بهبود دهد. پازل‌ها یکی از موثرترین بازی‌ها برای تقویت انواع مهارت‌های ذهنی در کودکان هستند. اگر این روزها به دنبال خريد پازل آنلاين برای فرزندتان هستید وارد فروشگاه پازل پیرامون شوید و از دنیای بزرگ پازل‌های پیرامون خرید کنید. در این مطلب با هم به معرفی یکی از پکیج‌های پازل پیرامون یعنی پک پازل آموزشی می‌پردازیم.

بازی و یادگیری برای کودکان

یکی از اصولی‌ترین روش‌های آموزش به کودکان، استفاده از بازی‌هاست. به این ترتیب کودک می‌تواند بدون خستگی و با اشتیاق بالا تمام موارد مورد نیاز را یاد بگیرد. برای آموزش کودک باید قدم به قدم پیش رفت. در ابتدا می‌توانید با موارد کلی و مهم‌تر شروع کرد و کم‌کم کودک را با جهان پیرامونش آشنا کرد. پازل پیرامون با انواع مختلفی از پازل‌ها، برای تمام سلیقه‌ها و سنین، یک انتخاب حساب شده است. شما می‌توانید بر اساس سن کودک خود پازل مناسب او را انتخاب کنید. پک پازل آموزشی پیرامون یک مجموعه کامل از پازل‌هایی است که اهداف آموزشی دارند. به این ترتیب با خريد پازل آنلاين و حل آن‌، کودک چیز جدیدی می‌آموزد و دنیای ذهنی خود را گسترش می‌دهد.

خريد پازل آنلاين

سه پازل در یک بسته‌بندی

با خريد پازل آنلاين می‌توانید در یک پکیج سه پازل مختلف را با قیمت مناسب‌تر تهیه کنید. در پک آموزشی پیرامون می‌توانید طرح‌های زیر را پیدا کنید:

  • پازل کودک ۲۴ تکه طرح کهکشان

به کمک این پازل می‌توانید کودک را با سیارات مختلف و حقیقت جهان هستی آشنا کنید. دو طرح متفاوت از پازل کهکشان در این بسته‌بندی موجود است که هر دوی آن‌ها ۲۴ تکه‌اند. در پازل سیارات کودک می‌تواند با نام سیاره‌های مختلف و شکل ظاهری آن‌ها هم آشنا شود و دید جدیدی نسبت به جهان پیدا کند.

  • پازل کودک ۲۴ تکه بچه‌های میوه‌ای

در این طرح کودک با میوه‌ها و رنگ‌ها آشنایی بیشتری پیدا می‌کند. به کمک این نوع پازل‌ها می‌توانید آموزش رنگ‌ها را با کودک تمرین کنید.

  • پازل کودک ۲۴ تکه طرح بهداشت

این پازل هم شامل ۲ طرح متفاوت است. در یکی از این طرح‌ها کودک با اعضای بدن خود بیشتر آشنا می‌شود. در طرح دیگر مسائل بهداشتی در خصوص بیماری کرونا به کودک آموزش داده می‌شود.

خريد پازل آنلاين در فروشگاه پیرامون

پیرامون با تولید پازل‌های فومی برای کودکان، در رویای داشتن جهانی بدون کلیک برای کودکان است. دنیایی که کودک بتواند در آن بدون نیاز به تبلت و رایانه سرگرم شود و مهارت کسب کند. برا خريد پازل آنلاين می‌توانید روی ما در پیرامون حساب باز کنید. پازل‌های طراحی شده در سایت پیرامون، کاملا فکر شده و غیر تکراری هستند و به پرورش خلاقیت کودک کمک زیادی می‌کنند. در ضمن این پازل‌ها از فوم بهداشتی تهیه می‌شوند که یک نکته بسیار مهم برای اسباب‌بازی کودکان است. این پازل‌ها ضخامت  مناسبی دارند و به تقویت مهارت‌های حرکتی کودک کمک می‌کنند. همچنین با کیفیت بالای چاپ، تصاویر پازل‌ها کم‌رنگ یا بی‌کیفیت نمی‌شوند و ماندگاری بالایی دارند.

برای سفارش پازل‌ها و کمک به رشد فکری کودکانتان، به ما در پیرامون اعتماد کنید و برای خرید پازل آنلاین اقدام کنید.

ارسال دیدگاه