ایده‌-سرگرمی-در-جشن‌-های-کودکان

برای جشن‌ تولد کودکتان استرس دارید که چگونه مهمانان کوچکتان را سرگرم کنید؟

ما می دانیم که برگزاری مهمانی برای بچه ها کار ساده‌ای نیست!

 

هر پدر و مادری که تا به حال جشن کودکانه برنامه‌ریزی و برگزار کرده‌است می‌داند که چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد – دعوت‌نامه‌ها، محل برگزاری، غذا، تزئینات – و همه‌ی این‌ها قبل از این است که شما حتی به این فکر کنید که چگونه مهمانان را سرگرم کنید.

اگر به دنبال ایده‌های سرگرمی در مهمانی بچه‌ها هستید و سرنخی برای شروع کار ندارید، نترسید!

ما تحقیقاتی انجام داده‌ایم و لیستی از انواع سرگرمی‌های مهمانی بچه‌ها را که در نظرسنجی بیشترین رای را آورده‌اند ارائه داده‌ایم.

توجه داشته باشید که مواردی که گفته می‌شود را با توجه به موضوع‌، بودجه مهمانی و گروه‌های سنی انتخاب کنید.

 

6 ایده سرگرمی مهمانی بچه ها

    1. شعبده بازي

با یک سرگرمی نسبتاً قدیمی اما جذاب شروع می‌کنیم. بچه‌ها به ترفندهای ساده‌ و نمایش‌های رمزآلود جذب می‌شوند. با اجرای چند شعبه کوچک جمع کودکانه آن‌ را پرهیجان خواهید کرد.

   2. دلقک‌بازی

دلقک‌های می‌توانند برای کودکان سرگرم‌کننده و جذاب باشند. بچه‌ها از نوع پوشش و چهره دلقک‌ها خوششان می‌آید. ببینید آیا سیرک‌هایی وجود دارد که در مهمانی‌ها نمایش انجام دهند در غیر این صورت یکی از بزرگترها می‌تواند برای دقایقی نقش یک دلقک را اجرا کند تا مهمانان کوچکتان به خوبی سرگرم شوند.

   3. بادکردن بادکنک

اگر مراسم تولدی دارید و که می‌خواهید تعدادی بادکنک داشته باشید، بهتر است باد کردن بادکنک‌ها را به عهده کوچولوها بگذارید. مثلا می‌توانید بین بچه‌ها مسابقه باد کردن بادکنک بگذارید و هر کسی که زودتر باد کند برنده است. به این روش بچه‌ها هم بادکنک‌های جشن را باد کرده و هم مدت زیادی سرگرم بازی با بادکنک‌ها می‌شوند.

   4. نقاشی روی صورت

یکی دیگر از مواردی که تقریباً در هر مهمانی کودکانه می‌تواند جذاب باشد، نقاشی روی  صورت است. شما می‌توانید با تهیه رنگ‌های مخصوص، به نوبت می‌توانید با نقاشی روی صورت‌های مهمانان کوچکتان، آن‌ها را به هر حیوان یا شخصیت موردنظرشان تبدیل کنید. با این کار حتی کودکان می‌توانند با نقش‌های جدیدشان با هم نمایش اجرا کنند و سرگرم شوند.

   5. قصه‌گویی

قصه‌ها فقط برای وقت خوابیدن نیستند! شما می‌توانید با تعریف کردن قصه‌های جذاب کودکانه، نظر همه مهمانان کوچولوی خود را جلب کنید. سعی کنید داستانی را تعریف کنید که شور و هیجان کافی داشته باد و آن را با یک پایان خوب به انتها برسانید.

   6. نمایش عروسکی

نمایش های عروسکی یکی از بهترین سرگرمی‌هایی است که می‌توانید برای کوچولوها تدارک ببینید. سعی کنید ایده‌های جذاب،بامزه و خنده‌دار آماده کنید برای نمایشتان تا نظر بچه‌ها جلب شود و تا انتهای نمایش شما را همراهی کنند.بنابراین یک ایده منحصر به فرد که قبلاً هرگز نمایش آن را ندیده‌اند ممکن است راهی برای پیشرفت باشد!

 

کودکان با کوچکترین و ساده‌ترین چیزها سرگرم می‌شوند!

در آخر بدانید که کودکان وقتی با هم باشند حتی می‌توانند با بازی‌های گروهی سرگرم شوند که حتی نیازی به ابزار و وسایل خاصی ندارد. توجه داشته باشید که اگر حتی هیچکدام از موارد بالا را نتوانید انجام دهید تنها با اجرای یک سرود همگانی میتوانید جمعی شاد و پرهیجان داشته باشید.

همیشه شاد باشید!

 

برای خرید یک هدیه جذاب و مناسب می توانید از محصولات پیرامون دیدن کنید و همچنین با ما در اینستاگرام همراه باشید…

ارسال دیدگاه