پازل پیرامون

یکی از دغدغه‌های والدین برای فرزندانشان، آشنایی آن‌ها با جهان پیرامون است. این آگاهی در کودکان ابتدا با رنگ‌ها و شکل‌ها شروع می‌شود. در ادامه والدین سعی می‌کنند تا آن‌ها را با حیوانات، گیاهان و … آشنا کنند. اگر این شناخت به کمک بازی و سرگرمی باشد، برای کودکان ساده‌تر و قابل فهم‌تر است. یکی از مفیدترین بازی‌ها در این زمینه، پازل‌ها هستند. همان‌طور که می‌دانید پازل‌ یک بازی مفید و دوست‌داشتنی برای کودکان است. آن‌ها به کمک پازل‌ها یاد می‌گیرند چطور فکر کنند و چگونه از مهارت‌های ذهنی خود کمک بگیرند. پازل پیرامون با ارائه طرح‌ها و تصاویر متنوع، تلاش می‌کند تا کودکان در حین بازی با اشکال و رنگ‌ها آشنا شده و اطلاعاتی کلی از یک موضوع خاص کسب کنند. در این مطلب با هم به معرفی پک پازل آشنایی با حیوانات پیرامون می‌پردازیم.

۸ پازل پیرامون در یک بسته‌بندی

با خرید این پک پازل پیرامون می‌توانید ۸ پازل متنوع را برای کودکتان تهیه کنید.

۲ طرح متفاوت از پازل ۲۴ تکه آشنایی با حیوانات مزرعه

۲ پازل ۴۸ تکه طرح جغرافیا با هدف آشنایی با حیوانات اقلیم‌های مختلف

۲ پازل ۲۴ تکه زیر آبی‌ها برای آشنایی با موجودات دریایی

۲ پازل ۲۴ تکه آشنایی با حیوانات مختلف جنگل با طرحی خیال‌انگیز از کنسرت حیوانات

همه این پازل‌ها را می‌توانید با قیمتی مناسب‌تر در یک پک خریداری کنید. اگر هم یکی از این پازل‌ها را در گذشته خریداری کرده‌اید، می‌توانید باقی طرح‌ها را به صورت جداگانه از سایت پازل پیرامون خریداری کنید.

پازل پیرامون

درباره پازل‌ها صحبت کنید

هنگام کامل کردن پازل‌ها در کنار کودک بنشینید و درباره حیوانات مختلف با او صحبت کنید. در ابتدا نام حیوانات را به او یادآوری کنید و در ادامه درباره محل زندگی آن‌ها، غذایی که می‌خورند و … اطلاعاتی به او بدهید. در انتها می‌توانید تصاویری از این حیوانات در واقعیت را به کودک نشان بدهید و او را با این موجودات در دنیای واقعی آشنا کنید. به مرور زمان کودک می‌تواند با حیوانات بیشتری آشنا شود و اطلاعات مربوط به آن‌ها را به ذهن بسپارد. بعد از چند بار حل کردن پازل پیرامون می‌توانید از او درباره این حیوانات و اطلاعات مربوط به آن‌ها سوال‌هایی بپرسید. به این ترتیب کودک با بازی و سرگرمی و کمک شما، به راحتی با این حیوانات آشنا می‌شود.

چرا پازل پیرامون؟

پازل پیرامون از قطعات فومی ساخته شده است و کیفیت چاپ بسیار بالایی دارد. خروجی کار ما در پازل پیرامون نتیجه ۲۰ سال تجربه در صنعت چاپ و رنگ است. فوم به کار رفته در قطعات پازل پیرامون کاملا بهداشتی است. تصاویر روی پازل به هیچ عنوان از روی قطعات جدا نمی‌شوند و ماندگاری بسیار بالایی دارند. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های پازل‌های پیرامون داشتن طرح‌های خاص و فکر شده است. ما برای تمام پازل‌ها یک قصه از شخصیت‌های کارتونی را در قالب تصاویر روایت می‌کنیم. این موضوع کمک می‌کند تا کودک به دنیای خیال‌انگیز آن‌ها وارد شود و با تخیل خود داستان آن‌ها را در ذهن خود شکل دهد.

پازل مناسب هر کودک

شما می‌توانید با بررسی هر محصول به تعداد قطعات و سن مناسب برای استفاده از آن پازل دسترسی پیدا کنید. به این ترتیب هر کودک با پازل مناسب سن خود سرگرم شده و از حل یک معمای تصویری لذت می‌برد. پازل‌هایی که برای سن کودک مناسب نباشند، نمی‌توانند برای او چالش کافی را ایجاد کنند و او را از حل معمای پازل خسته می‌کنند. برای سفارش پازل پیرامون می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید.

با کمک بازی‌های فکری مثل پازل‌ها، به کودکان کمک کنید تا در کنار بازی کردن، برای ورود به دنیای بزرگسالان آماده شوند.

 

ارسال دیدگاه

مطالب مرتبط