خرید پازل کودکانه

پازل‌ها یکی از بازی‌های بسیار مهم در دوران رشد و تکامل کودکان هستند. این بازی‌های فکری کودک را از دنیای دیجیتال و بازی‌های کامپیوتری دور نگاه می‌دارند و او را در دنیای امن بازی‌های فکری مشغول می‌کنند. پازل‌ها مثل یک ورزش برای مغز هر انسان هستند. این ورزش ذهنی کودک را برای یادگیری در مدرسه و یا مهارت‌های متنوع آماده می‌کند. یکی دیگر از مزایای مهم پازل‌ها، افزایش قدرت تمرکز و تقویت حافظه کودکان است. اگر شما هم کودکی در خانه دارید و به دنبال خرید پازل کودکانه هستید، این مقاله را دنبال کنید. در این مقاله یکی از پک‌های پرفروش پازل پیرامون را با هم بررسی می‌کنیم.

چرا پکیج پازل را به جای پازل تک تهیه کنیم؟

کودک شما معمولا هر پازل را در چند ساعت حل می‌کند؟ معمولا از هر پازل تا چه مدتی استفاده می‌کند؟ ممکن است یک پازل برای کودک تکراری شود و او بعد از مدتی نیاز به طرح‌های جدیدی از پازل‌ها داشته باشد. پکیج پازل پیرامون به همین منظور طراحی شده است. کودک می‌تواند در یک موضوع خاص تعداد زیادی پازل داشته باشد. با خرید پازل کودکانه به صورت پکیج از سایت پیرامون، شما می‌توانید با هزینه‌ای بسیار کمتر، تعداد بیشتری پازل برای کودکتان فراهم کنید. پک پازل آموزشی، پک پازل یونیکرون و … را می‌توانید در سایت پیرامون مشاهده کنید و با بررسی آن‌ها برای خرید پازل کودکانه اقدام کنید. در این مقاله با هم پک پازل قهرمان در سایت پیرامون را بررسی می‌کنیم.

خرید پازل کودکانه

انواع پازل‌های موجود در پک قهرمان

پازل طرح ایلیا برای اولین بار توسط تیم پیرامون طراحی و اجرا شد. کتاب داستان ایلیای قهرمان هم در این پک برای کودک شما قابل دسترس است. کودک با شنیدن و یا خواندن داستان ایلیا، اشتیاق بیشتری برای حل پازل خواهد داشت. به طور کلی شما با خرید این پک از سایت پیرامون، ۳ عدد پازل از ما دریافت می‌کنید:

۲ عدد پازل کودک ۲۴ تکه طرح اژدها با طرح‌های مختلف

پازل کودک ۱۵۰ تکه ایلیای قهرمان همراه با داستان مصور

این پازل ۱۵۰ تکه می‌تواند برای کودک شما شبیه به یک سفر دور و دراز به دنیای ایلیا باشد. او با آگاهی به داستان این شخصیت، سعی می‌کند تا با تمرکز و دقت بالا تصویر درست او را در قالب پازل‌هایش به نمایش بگذارد.

چرا پازل پیرامون را برای خرید پازل کودکانه انتخاب کنیم؟

مجموعه پیرامون با ۲۰ سال تجربه در زمینه صنعت چاپ و نقش و رنگ، یک گروه قابل اعتماد است. طرح‌های موجود در سایت پیرامون همگی به صورت خاص برای این مجموعه طراحی شده‌اند. همه این طرح‌ها کاملا فکر شده‌اند و برای گروه‌های سنی خاصی طراحی شده‌اند. زیره پازل‌ها از فوم بهداشتی تهیه شده و از مقوای نامرغوبی که در اکثر پازل‌ها سراغ داریم، خبری نیست. کیفیت چاپ تصویر روی فوم‌ها بسیار بالاست و به هیچ عنوان تصاویر از روی فوم جدا نمی‌شوند. ضخیم بودن قطعات پازل به کودک کمک می‌کند تا مهارت‌های حرکتی خود را بهبود ببخشد.

خلاصه اینکه

اگر به خرید پازل کودکانه در سایت پیرامون علاقمند شدید، به فروشگاه پیرامون سر بزنید. شما می‌توانید انواع پازل‌ها را در این بخش پیدا کنید و با توجه به سن و علایق کودکتان، برای خرید اقدام کنید. سایت پیرامون با ارائه انواع پک‌ها برای موضوعات مختلف، تلاش می‌کند تا با هزینه کمتر، پازل‌های بیشتری را در اختیار کودکان قرار دهد. این فرصت را از دست ندهید.

ارسال دیدگاه

مطالب مرتبط